Dupla szivárvány Debi2016. május 8. vasárnapHozzászólások (0) Tegnap kinéztem az ablakomon és egy gyönyörű dupla szivárványt láttam 😀 itt egy kép róla (a 2. nem igazán látszódik de remélem nem baj) ja és ezentúl rakok fel saját képeket is mert végre szereztem egy fényképezőgépet 😀 Oldal ajánlása emailben X Címzett: Feladó: Üzenet: Ajánlott bejegyzések X ELKÖLTÖZTÜNK!!!!! - 2016-07-25 KÖSZÖNÖM A 700 FELNÉZŐNEK - 2016-07-20 ANIME ajánló 32 - 2016-07-20 Kövess minket a FACEBOOK-on is
Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: